Motorové pily DOLMAR - benzinové, elektrické

Motorová pila DOLMAR

DOLMAR v Hamburgu je nejstarší výrobce benzinových motorových pil ve světě a disponuje proto nejdelšími zkušenostmi v této oblasti. Motorové pily firmy DOLMAR se celosvětově využívají nejen v lesnictví, ale také zemědělských a živnostenských oborech, a stále více nacházejí uplatnění v zahradnictví a na pozemcích soukromých majitelů, a v domácích podnicích (dílnách).


Program firmy DOLMAR obsahuje elektrické a motorové pily benzinové všech tříd - pro každý druh práce existuje ten správný model. Bezpečnostní zařízení na motorových pilách DOLMAR odpovídají nejnovějším technickým poznatkům a splňuje všechny mezinárodní bezpečnostní normy a předpisy. Benzinové motorové pily jsou neomezeně použitelné pro provoz s bezolovnatým benzínem, chrání tudíž životní prostředí před poškozováním škodlivými emisemi.


S motorovou pilou se šetří čas a námaha, neboť motorová pila pořeže dřevo 10 až 20 krát rychleji než pila ruční. Vlastní motorová pila se v krátkém čase zaplatí. Motorová pila není jen k řezání palivového dřeva, otevírá jejímu vlastníkovi široké pole pro rozličné aktivity ve volném čase: prořezávka ovocných stromů, zhotovení oplocení, nádob na květiny, přeřezání prken, klád, kůlů a všechny práce ve stavebnictví.

 

Benzinové pily

Elektrické pily